Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2019
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019 > Poznávací zájezdy 2019 > Španělsko > Kanárské ostrovy

Poznávací zájezdy - Španělsko - Kanárské ostrovy 2019

Kanárské ostrovy přitahují rekreanty, uspokojí však zájemce o poznávací zájezdy s výlety. každý ostrov je jiný a všude se nachází řada pozoruhodných míst, proto stojí za to vyrazit na výlet a objevovat např. krásy ostrova Tenerife - kráter Pico de Teide s národním parkem , zelené hory Montes de Anaga s množstvím pozoruhodných rostlin, vavřínové lesy. Nebo Lanzarote s několika sopkami. Oblíbeným cílem poznávacích zájezdů je také ostrov La Gomera s nádhernou přírodou v národním parku Garajonay .
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Poznávací zájezd - Španělsko - Kanárské ostrovy - ostrov Tenerife, nejvyšší hora Teide
Poznávací zájezd - Španělsko - Kanárské ostrovy - ostrov Tenerife, nejvyšší hora Teide Poznávací zájezd - Španělsko - Kanárské ostrovy - černé pláže s čedičovým pískem Poznávací zájezd - Španělsko - Kanárské ostrovy, kaktusy zdobí suché 
vnitrozemí Poznávací zájezd - Španělsko - Kanárské ostrovy - ostrov Tenerife, zábavní park Loro Parque, vystoupení delfínů Poznávací zájezd - Španělsko - Kanárské ostrovy- ostrov Tenerife - botanická zahrada s četnými endemity Poznávací zájezd - Španělsko - Kanárské ostrovy - La Canada National Park, lávová pole a sopky Poznávací zájezd - Španělsko - Kanárské ostrovy - jedno z bílých městeček ve vnitrozemí Poznávací zájezd - Španělsko - Kanárské ostrovy - kvetoucí mimózy Poznávací zájezd - Španělsko - Kanárské ostrovy - ostrov Tenerife, Pico del Teide (3.748 m)
Využijte slevy na zájezdy 2019.

|Zpět|

Poznávací zájezdy - Španělsko - Kanárské ostrovy 2019 - výpis zájezdů:

Vybrat jinou oblast Španělska:


Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Využijte slevy na zájezdy 2019.

Poznávací zájezdy Španělsko - Kanárské ostrovy 2019, vybrané články:

© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 1357/10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny