Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > Poznávací zájezdy 2019, 2020 > Francie > Zámky na Loiře

Poznávací zájezdy - Francie - Zámky na Loiře 2019, 2020

Údolí Loiry s proslulými zámky na Loiře je kraj skutečně bohatý na památky, které jsou pozůstatky okázalé nádhery francouzské renesanční kultury a jsou spjaty s mnoha významnými a vysoce postavenými osobnostmi. Své rezidence tu měli králové, královny i význačné královské milenky, například pověstná Diana de Poitiers. Poznávací zájezdy vás zavedou do nejzajímavějších starobylých měst ( TOURS s překrásnou katedrálou, SAUMUR s údolím troglodytů, BLOIS ), na mohutné hrady (Chinon, Angers) i elegantní renesanční zámky a jejich vyhlášené zahrady ( Villandry , Chaumont). Poznávací zájezdy vám umožní seznámit se také s vynikajícími víny z údolí Loiry a místní gastronomií.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Poznávací zájezd - Francie, Loira, Villandry, zahrady
Poznávací zájezd - Francie, Loira, Villandry, zahrady Poznávací zájezd - Francie, Loira, Azay-le-Rideau, postaven pokladníkem krále Františka I. Gillesem Berthelotem Poznávací zájezd - Francie, Loira, řeka Poznávací zájezd - Francie, Loira, Villandry, renesanční zahrady Poznávací zájezd - Francie, Loira, Angers, tapiserie Poznávací zájezd - Francie, Loira, Villandry, zahrady Foto: Janata Poznávací zájezd - Francie - Loira -  zámek Azay-le-Rideau, 1515-27, jeden z prvních renesančních francouzských zámků, na ostrově řeky Indre Foto:Janata Poznávací zájezd - Francie, Loira, Abbaye Fontevraud Poznávací zájezd - Francie - Loira - Villandry, zámek ze 16.století s překrásnými zahradami Poznávací zájezd - Francie, Loira, Angers, město Poznávací zájezd - Francie, Loira, Angers, opevnění Poznávací zájezd - Francie, Loira, Amboise Poznávací zájezd - Francie, Loira, Clos_Luce Poznávací zájezd - Francie, Loira, Tours, detail Poznávací zájezd - Francie, Loira, Tours, hrad Poznávací zájezd - Francie, Loira, Angers Poznávací zájezd - Francie, Loira, Angers, město s řekou Poznávací zájezd - Francie, Loira, Angers, hradby Poznávací zájezd - Francie, Loira, Blois s mostem Poznávací zájezd - Francie, Loira, Tours, katedrála Poznávací zájezd - Francie, Loira, Tours, cihlový dům

zobrazit seznam zájezdů 2020

Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Poznávací zájezdy Francie - Zámky na Loiře 2019 - výpis zájezdů:

Vyberte jinou oblast Francie:


Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Poznávací zájezdy Francie - Zámky na Loiře 2020 - výpis zájezdů:

Vyberte jinou oblast Francie:


Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.

Poznávací zájezdy Francie - Zámky na Loiře 2019, 2020 vybrané články:

Gastronomie údolí Loiry

Údolí kolem řeky Loiry je plné nejen romantických zámků, ale i vinic, kde se pěstují hlavně bílá vína, ale i růžová a několik druhů lehkých červených. Gastronomii údolí Loiry výrazně obohatily gastronomické lahůdky, které zdobily královské hostiny konané na místních zámcích. nyní se s nimi můžete seznámit na poznávacích zájezdech.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 1357/10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny