Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > Poznávací zájezdy 2019, 2020 > Francie > Přímořské Alpy

Poznávací zájezdy - Francie - Přímořské Alpy 2019, 2020

Přímořské Alpy , jižní cíp francouzského alpského hřebene, můžete navštívit na poznávacích zájezdech do Provence anebo na italskou Ligurskou riviéru . Je to velice příjemné místo pro ty, kdo chtějí spojit turistiku v horách s poznávacími zájezdy do jižních krajů i s koupáním v moři. Příroda v nižších polohách je zde už typicky středomořská, nicméně nahoře vládne vysokohorské klima. Hlavní zajímavostí pro turisty je národní park Mercantour , v němž se nachází fantastické Údolí zázraků se skalami, které zdobí prehistorické rytiny.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Poznávací zájezd - Itálie - Přímořské Alpy -  Valley del Valasco
Poznávací zájezd - Itálie - Přímořské Alpy -  Valley del Valasco Poznávací zájezd - Itálie - Přímořské Alpy - most Ponte Grecino, 1515 Poznávací zájezd - Francie - Přímořské Alpy - Lac Long ve Vallée des Merveilles Poznávací zájezd - Francie - Přímořské Alpy - prastaré modřínové porosty na svazích  Val d´Enfer Poznávací zájezd - Francie - masiv Mont Blanku (4.810 m) Poznávací zájezd - Francie, Mercantour, prstnatce májové v Údolí zázraků Poznávací zájezd - Francie - Přímořské Alpy - Sempervivum arachnoideum (Crassulaceae), netřesk Poznávací zájezd - Francie - Chamonix - pohled na masiv Mont Blanku Poznávací zájezd - Francie -  Parc National du Mercantour Poznávací zájezd - Francie, Přímořské Alpy, Mercantour, rytiny ve Vallée des Merveilles, Údolí zázraků Francie, Poznávací zájezd - Francie - Parc National du Mercantour, Údolí zázraků

zobrazit seznam zájezdů 2020

Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Poznávací zájezdy Francie - Přímořské Alpy 2019 - výpis zájezdů:

Vyberte jinou oblast Francie:


Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Poznávací zájezdy Francie - Přímořské Alpy 2020 - výpis zájezdů:

Vyberte jinou oblast Francie:


Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu pro Vás právě připravujeme. Pro nejčerstvější novinky, které nemusí být v systému zadány, kontaktujte prosím tým Geopsu.

Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.

Poznávací zájezdy Francie - Přímořské Alpy 2019, 2020 vybrané články:

Horské vesnice Provence

Specialitou Provence jsou mimo jiné též villages perchés – vesnice ve vnitrozemí umístěné na skalnatých vrcholech jako orlí hnízda, často vystavěné stupňovitě do několika pater, někdy do spirály. Některé malebné můžete vidět na poznávacích zájezdech do Francie od CK GEOPS.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 1357/10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny