Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
| Zpět | jste zde: zájezdy 2020 > Poznávací zájezdy 2019, 2020 > Francie > Normandie

Poznávací zájezdy - Francie - Normandie 2020

Normandie , kraj impresionistických malířů a oblíbený cíl poznávacích zájezdů. Bílé útesy a skalní jehly na Alabastrovém pobřeží, mondénní promenády a starobylé přístavy, ve vnitrozemí úrodné pastviny, zahrady obtížené jablky a plné květů, města z hrázděných domů a venkovské domky s doškovými střechami, chlouba francouzské gastronomie - vyhlášené sýry, místo vína jablečný mošt cídr a pálenka calvados , proslulá tapisérie z Bayeux , vznosné katedrály a kláštery.
To všechno vám přiblíží poznávací zájezdy do Normandie . A nesmíme zapomenout na místa, kde se na pobřeží v červnu 1944 vylodili Spojenci. Na poznávacích zájezdech navštívíte pláže vylodění i muzea a hřbitovy. Poznávací zájezdy do Normandie jsou rovněž zájezdy za uměním, po stopách impresionistů a jejich významných děl.
Ne náhodou vznikl impresionismus - směr, který toužil vystihnout letmý okamžitý dojem "impresion" právě tady.
Vydejte se s námi na poznávací zájezd do Normandie .
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Poznávací zájezd - Francie, Normandie, venkovské stavení v údolí Marais Vernier
Poznávací zájezd - Francie, Normandie, venkovské stavení v údolí Marais Vernier Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Americký hřbitov, řady křížů a řady lidských životů Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Jumièges, zříceniny kostela Notre Dame, loď románská, 3 patra - arkády, tribuny, okna Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Veules-les-Roses Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Rouen, typické jsou i sýry Livarot a Camembert de Normandie Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Étretat, bělostné útesy nad modrým mořem Poznávací zájezd - Francie - Normandie - tapisérie z Bayeux, Normani útočí na anglickou pěchotu bránící se na kopci (má kníry) Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Veules-les-Roses,  poslední typické chalupy s doškovými střechami Poznávací zájezd - Francie, Normandie, pláže v podvečer Poznávací zájezd - Francie - Normandie - hrázděné domy v Les Andelys Poznávací zájezd - Francie -  Normandie - Giverny, Monetova zahrada kde vznikaly jeho světoznámé obrazy Poznávací zájezd - Francie, Normandie, zřícenina hradu Gaillard Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Caen, Abbaye aux Hommes Poznávací zájezd - Francie, Normandie, Dieppe, vjezd do přístavu Poznávací zájezd - Francie - Normandie - útesy na pobřeží Poznávací zájezd - Francie, Normandie, Mont St. Michel Poznávací zájezd - Francie - Normandie - okno které pamatuje časy dávno minulé Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Arromanches, M4Sherman s 76 mm kanonem Poznávací zájezd - Francie - Normandie - exkurze na kozí farmě Poznávací zájezd - Francie - Normandie - vydestilovaný calvados zraje 2 roky v dobových sudech Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Caen, Saint Etienne le Vieux. 10.stol, přest. goticky 1346-1417 Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Honfleur, Le Vieux Bassin Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Bayeux, centrum města je plné roubených domů Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Honfleur, sv.Kateřina, vše post. bez použití pil, jen sekerou Poznávací zájezd - Francie - Normandie -  Étrétat, poslední rybář odsud vyplul 1990 Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Fécamp, Palais Bénedictine, 1882-8, plány Albert Camille. Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Giverny, jeden z obrazů v ateliéru Claude Moneta Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Rouen, Notre Dame, hlavní loď s lomenými oblouky Poznávací zájezd - francie - Normandie - Rouen, typický normandský sýr Neufchâtel se vyrábí již od 6.století a má jemné aroma po houbách

zobrazit seznam odjetých termínů zájezdů 2019

Využijte aktuálně věrnostní slevy. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Poznávací zájezdy Francie - Normandie 2020 - výpis zájezdů:

Vyberte jinou oblast Francie:


Francie - Normandie - Étretat, bělostné útesy nad modrým mořem
6denní poznávací zájezd, doprava autokarem | Poznávací zájezdy Francie
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 3x hotel, průvodce, pojištění CK

18.8.20 - 23.8.20
8 690,-
001-013
Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.
|Zpět|

Poznávací zájezdy Francie - Normandie 2019 - výpis odjetých zájezdů:

Vyberte jinou oblast Francie:


Francie - Normandie - Étretat, bělostné útesy nad modrým mořem
6denní poznávací zájezd, doprava autokarem | Poznávací zájezdy Francie
Cena zahrnuje:

dopravu klimatizovaným autobusem, 3x hotel (2lůž. pokoje), průvodce, pojištění CK

20.8.19 - 25.8.19
7 990,-
091-013
Francie - Normandie - Étretat, bělostné útesy nad modrým mořem
5denní poznávací zájezd, doprava autokarem | Poznávací zájezdy Francie
Cena zahrnuje:

dopravu klimatizovaným autobusem, 2x hotel (2lůž. pokoje), průvodce

13.6.19 - 17.6.19
7 490,-
091-014

Poznávací zájezdy Francie - Normandie 2020 vybrané články:

Významná místa Normandie

Normandie, to je především půvabná krajina pastvin a jabloňových sadů, hrázděné domy, meandry řeky Seiny, vznosné chrámy a kláštery, velkolepé bílé útesy, starobylé přístavy, mondénní letoviska i pláže vylodění. To vše vám nabídnou poznávací zájezdy CK GEOPS do Normandie.

Městečko Étretat, útesy a kozí farma

Městečko Étretat na Alabastrovém pobřeží Normandie proslavily impozantní křídové útesy. Toto místo žádný poznávací zájezd do této oblasti nemůže minout. 

Zahrada Giverny

Roku 1883 si francouzský malíř Claude Monet pronajal usedlost se zahradou v Giverny. Roku 1890 vše koupil a začal s utvářením zahrady v duchu impresionistických myšlenek, tak aby se neustále měnila podle měnícího se světla, každou hodinu, každou minutu tak, aby byla mnohými zahradami v jediné. Na poznávacích zájezdech CK GEOPS do Normandie bude dost času si pohedy na tu krásu vychutnat.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 1357/10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny