Termín od:  - do:  -
Cena od: do:
katalog GEOPS 2019
| Zpět | jste zde: zájezdy 2018, 2019 > Poznávací zájezdy 2018, 2019 > Francie > Normandie

Poznávací zájezdy - Francie - Normandie 2018, 2019

Normandie , kraj impresionistických malířů a oblíbený cíl poznávacích zájezdů. Bílé útesy a skalní jehly na Alabastrovém pobřeží, mondénní promenády a starobylé přístavy, ve vnitrozemí úrodné pastviny, zahrady obtížené jablky a plné květů, města z hrázděných domů a venkovské domky s doškovými střechami, chlouba francouzské gastronomie - vyhlášené sýry, místo vína jablečný mošt cídr a pálenka calvados , proslulá tapisérie z Bayeux , vznosné katedrály a kláštery.
To všechno vám přiblíží poznávací zájezdy do Normandie . A nesmíme zapomenout na místa, kde se na pobřeží v červnu 1944 vylodili Spojenci. Na poznávacích zájezdech navštívíte pláže vylodění i muzea a hřbitovy. Poznávací zájezdy do Normandie jsou rovněž zájezdy za uměním, po stopách impresionistů a jejich významných děl.
Ne náhodou vznikl impresionismus - směr, který toužil vystihnout letmý okamžitý dojem "impresion" právě tady.
Vydejte se s námi na poznávací zájezd do Normandie .
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Poznávací zájezd - Francie, Normandie, venkovské stavení v údolí Marais Vernier
Poznávací zájezd - Francie, Normandie, venkovské stavení v údolí Marais Vernier Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Americký hřbitov, řady křížů a řady lidských životů Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Jumièges, zříceniny kostela Notre Dame, loď románská, 3 patra - arkády, tribuny, okna Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Veules-les-Roses Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Rouen, typické jsou i sýry Livarot a Camembert de Normandie Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Étretat, bělostné útesy nad modrým mořem Poznávací zájezd - Francie - Normandie - tapisérie z Bayeux, Normani útočí na anglickou pěchotu bránící se na kopci (má kníry) Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Veules-les-Roses,  poslední typické chalupy s doškovými střechami Poznávací zájezd - Francie, Normandie, pláže v podvečer Poznávací zájezd - Francie - Normandie - hrázděné domy v Les Andelys Poznávací zájezd - Francie -  Normandie - Giverny, Monetova zahrada kde vznikaly jeho světoznámé obrazy Poznávací zájezd - Francie, Normandie, zřícenina hradu Gaillard Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Caen, Abbaye aux Hommes Poznávací zájezd - Francie, Normandie, Dieppe, vjezd do přístavu Poznávací zájezd - Francie - Normandie - útesy na pobřeží Poznávací zájezd - Francie, Normandie, Mont St. Michel Poznávací zájezd - Francie - Normandie - okno které pamatuje časy dávno minulé Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Arromanches, M4Sherman s 76 mm kanonem Poznávací zájezd - Francie - Normandie - exkurze na kozí farmě Poznávací zájezd - Francie - Normandie - vydestilovaný calvados zraje 2 roky v dobových sudech Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Caen, Saint Etienne le Vieux. 10.stol, přest. goticky 1346-1417 Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Honfleur, Le Vieux Bassin Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Bayeux, centrum města je plné roubených domů Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Honfleur, sv.Kateřina, vše post. bez použití pil, jen sekerou Poznávací zájezd - Francie - Normandie -  Étrétat, poslední rybář odsud vyplul 1990 Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Fécamp, Palais Bénedictine, 1882-8, plány Albert Camille. Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Giverny, jeden z obrazů v ateliéru Claude Moneta Poznávací zájezd - Francie - Normandie - Rouen, Notre Dame, hlavní loď s lomenými oblouky Poznávací zájezd - francie - Normandie - Rouen, typický normandský sýr Neufchâtel se vyrábí již od 6.století a má jemné aroma po houbách

zobrazit seznam zájezdů 2019
|Zpět|

Poznávací zájezdy Francie - Normandie 2018 - výpis zájezdů:

Vyberte jinou oblast Francie:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.


Využijte slevy na zájezdy 2019.

|Zpět|

Poznávací zájezdy Francie - Normandie 2019 - výpis zájezdů:

Vyberte jinou oblast Francie:


Francie - Normandie - Étretat, bělostné útesy nad modrým mořem
6denní poznávací zájezd, doprava autokarem | Poznávací zájezdy Francie
Cena zahrnuje:

dopravu klimatizovaným autobusem, 3x hotel (2lůž. pokoje), průvodce, pojištění CK

20.8.19 - 25.8.19
7 990,-
091-013
Francie - Rouen - slavnost Armada, plachetnice Amerigo Vespucci (Wiki- P.Munhoven)
5denní poznávací zájezd, doprava autokarem | Poznávací zájezdy Francie
Cena zahrnuje:

dopravu klimatizovaným autobusem, 2x hotel (2lůž. pokoje), průvodce

13.6.19 - 17.6.19
7 490,-
091-014

Využijte slevy na zájezdy 2019.

Poznávací zájezdy Francie - Normandie 2018, 2019 vybrané články:

Významná místa Normandie

Normandie, to je především půvabná krajina pastvin a jabloňových sadů, hrázděné domy, meandry řeky Seiny, vznosné chrámy a kláštery, velkolepé bílé útesy, starobylé přístavy, mondénní letoviska i pláže vylodění. To vše vám nabídnou poznávací zájezdy CK GEOPS do Normandie.

Městečko Étretat, útesy a kozí farma

Městečko Étretat na Alabastrovém pobřeží Normandie proslavily impozantní křídové útesy. Toto místo žádný poznávací zájezd do této oblasti nemůže minout. Nedaleko se nachází kozí farma, která nabízí sýry a jiné produkty z kozího mléka a návštěvníky zve na prohlídku se svérázným výkladem.

Zahrada Giverny

Roku 1883 si francouzský malíř Claude Monet pronajal usedlost se zahradou v Giverny. Roku 1890 vše koupil a začal s utvářením zahrady v duchu impresionistických myšlenek, tak aby se neustále měnila podle měnícího se světla, každou hodinu, každou minutu tak, aby byla mnohými zahradami v jediné. Na poznávacích zájezdech CK GEOPS do Normandie bude dost času si pohedy na tu krásu vychutnat.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny