Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - Normandie 2024, 2025

Normandie, kraj impresionistických malířů a oblíbený cíl poznávacích zájezdů. Bílé útesy a skalní jehly na Alabastrovém pobřeží, mondénní promenády a starobylé přístavy, ve vnitrozemí úrodné pastviny, zahrady obtížené jablky a plné květů, města z hrázděných domů a venkovské domky s doškovými střechami, chlouba francouzské gastronomie - vyhlášené sýry, místo vína jablečný mošt cídr a pálenka calvados, proslulá tapisérie z Bayeux, vznosné katedrály a kláštery.
To všechno vám přiblíží poznávací zájezdy do Normandie. A nesmíme zapomenout na místa, kde se na pobřeží v červnu 1944 vylodili Spojenci. Na poznávacích zájezdech navštívíte pláže vylodění i muzea a hřbitovy. Poznávací zájezdy do Normandie jsou rovněž zájezdy za uměním, po stopách impresionistů a jejich významných děl.
Ne náhodou vznikl impresionismus - směr, který toužil vystihnout letmý okamžitý dojem "impresion" právě tady.
Vydejte se s námi na poznávací zájezd do Normandie.

Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".
FILTROVATPOZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2024, 2025 - výpis zájezdů:

Výběr zájezdu podle zemí: Výběr zájezdu podle oblasti:

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY - výpis zájezdů

načítám data
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu