Termín od: -  do: - 
Cena od: do:
katalog GEOPS 2020
Francie - Auvergne - Puy de Dome, sopka typu Pelé, původně se jmenovala Mont d´Or
Francouzské sopky a památky kraje Auvergne 2020
30.6. - 6.7. cena: 11990,-
Poznávací zájezdy Francie
| Zpět | jste zde: zájezdy 2019, 2020 > Poznávací zájezdy 2019, 2020 > Francie > Auvergne

Poznávací zájezdy - Francie - Auvergne 2019, 2020

Turistika ve Francouzském středohoří a návštěvy starobylých měst a poutních míst, to jsou poznávací zájezdy do kraje Auvergne . Tady se rozkládají největší hory francouzského vnitrozemí. Turisty zaujmou vyhaslé krátery v okolí hory Puy de Dôme, vodopády, dlouhé hřebeny a táhlá údolí, skvělé daleké rozhledy, pestrobarevné a rozmanité horské květiny. Stejně lákavá pro účastníky poznávacích zájezdů jsou městečka vystavěná z kamene, skvostné románské kostely (St. Nectaire, Orcival, Le Puy-en-Vélay...) a také lahodné sýry, které patří k chloubám francouzské gastronomie.
Klikněte na obrázek pro zvětšení/zmenšení
Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - ještě nedávno tyto sopky chrlily lávu
Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - ještě nedávno tyto sopky chrlily lávu Poznávací zájezd - Franxcie - Auvergne - Orcival, románská bazilika v typicka auvergnském stylu, 12.stol. Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - Aven Armand, kouzlo krápníků vystupujích z temnot Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - Puy en Velay, panorama města Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - Thiers Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - zřícenina hradu Murol, 12.století, rozšířen ve 14.st. Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - Clermont-Ferrand, Notre Dame du Port Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - hřebeny tvořené vrcholy sopek a žluté hořce Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - Vichy, Hall des Souces vystavěná ve stylu Belle Époque, místo kde tryská minerální voda Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - vulkanický  kráter Puy de Pariou je hluboký 96 m a má obvod 950 m Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - Saint Nectaire, postaven mnichy z La Chaise-Dieu z šedého trachytu Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - Puy en Velay, sobotní trh Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - průsmyk Col de la Croix Morand, vpravo Puy de la Tache a Puy de l´Angle Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - St.Enimie Poznávací zájezd - Francie - Auvergne - Puy en Velay, klášterní ambit s vlivem arabské archit. Španělska.

zobrazit seznam zájezdů 2020

Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.)
|Zpět|

Poznávací zájezdy Francie - Auvergne 2019 - výpis zájezdů:

Vyberte jinou oblast Francie:

Zájezdy pro tuto kategorii a sezónu jsou již zřejmě všechny odjeté. Pokračujte prosím na výpis zájezdů pro následující sezónu. Případné Vaše otázky rád zodpoví tým Geopsu.Využijte aktuálně vánoční slevu 12% na zájezdy sezóny 2020. (Zobrazované ceny na webu jsou před slevou. Sleva se odečte na stránce objenávky.) |Zpět|

Poznávací zájezdy Francie - Auvergne 2020 - výpis zájezdů:

Vyberte jinou oblast Francie:


Francie - Auvergne - Puy de Dome, sopka typu Pelé, původně se jmenovala Mont d´Or
7denní poznávací zájezd, doprava autokarem | Poznávací zájezdy Francie
Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 4x hotel, průvodce, pojištění CK

30.6.20 - 6.7.20
11 990,-
001-039
Zájezdy na sezónu 2020 pro Vás právě přidáváme na web. Kompletní nabídka zájezdů je již v katalogu GEOPS 2020, který si můžete stáhnout v pdf, prolistovat online, nebo objednat poštou.

Poznávací zájezdy Francie - Auvergne 2019, 2020 vybrané články:

Périgord, Quercy i Francouzské středohoří - gastronomie a vína

Périgord a Quercy najdete v jihozápadní Francii, nemají mořské pobřeží, leží ve vnitrozemí, ale skrývají hotové poklady jak přírodní, historické tak i gurmánské. Pěstují se tu zajímavá vína v oblasti Bergerac a černá vína kolem Cahors, daří se tu i vlašským ořechům a chovají se tu husy, kachny a kozy, v lesích roste plno hub. Ve Francouzském středohoří se zas vyrábějí slavné sýry roquefort a cantal. Poznávací zájezdy do těchto oblastí nabízejí netušené gurmánské zážitky.
© 2008-2018 GEOPS-CESTOVNÍ KANCELÁŘ,s.r.o, Šternberkova 1357/10, 170 00 Praha 7                        | mapa stránek |
tel.: 266 710 104, fax: 220 806 965, geops@geops.cz , skype: olinageops, ICQ: 397618996

Cestovní kancelář GEOPS je pojištěna pro případ úpadku ve smyslu zákona č. 159/99 Sb. u Uniqa pojišťovny